O značce Tuscany Leather


Značka Tuscany Leather je známá po celém světě díky svým jedinečným a moderním výrobkům, které jsou výsledkem dokonalosti toskánského řemeslného umění.

Italská značka vyrábí širokou škálu kožených výrobků, jako jsou tašky pro všední nošení nebo aktovky do práce. Kožené kabelky, které jsou módním doplňkem k oblečení, brašny na notebook, pouzdra na tablet, peněženky, cestovní kufry a další krásné a vždy kvalitní produkty.

Kvalita produktů Tuscany Leather je výsledkem dlouholetých zkušeností zpracování kůže a tradičních opalovacích technik kůže. Při výrobě dbají na ergonomii a nositelnost, ale také na zachování dědictví zkušených kožených výrobců 19.století. Mnoho výrobků má skutečně nezměněný design a vzory, které jsou typické pro starodávný produkt s moderními funkcemi. To jsou znaky, které značku Tuscany Leather odlišují a v kterých je jejich síla.

Produkty jsou dnes vyráběny tradičním způsobem v kombinaci s novými technologiemi, díky kterým může firma reagovat na rostoucí poptávku na trhu.

Kůže je opálená podle staré opalovací tradice z 19. století pomocí rostlinných taninů, v plném ohledu k životnímu prostředí.
Všechny kožené výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní kůže. Všechny kožené výrobky jsou ručně vyráběny za použití tradičních metod a mají plnou 24-měsíční záruku. Všechny kožené výrobky jsou skladovány v omezeném množství s ochrannými obaly, aby se zabránilo poškození vysokou teplotou nebo nadměrnou vlhkostí.

U každé objednávky je kvalita kožených výrobků ručně zkontrolována, zboží je označeno a umístěno do prachového sáčku z bavlny. Všechny kožené výrobky jsou zabaleny v ochranných plastových obalech před uložením do krabic pro přepravu.
Všechny objednávky jsou zasílány z Itálie, používáme přepravní společnost FedEx nebo UPS pro expresní doručení do vlastních rukou pro rychlejší vyřízení.

Kůže je přírodní produkt, a ta se časem mění a zlepšuje, nicméně v případě, že zboží, které jste zakoupili je vadné, kontaktujte nás do 24 hodin od doručení a poskytněte nám fotografie vadného dílu. Dáme vám vědět, jestli mohou být opraveny nebo vyměněny. Pokud lze zboží snadno opravit Vámi, můžeme Vám zaslat náhradní díly. Pokud vaše záruka vypršela a potřebujete náhradní díly, kontaktujte nás prosím s dotazem ohledně dostupnosti a nákladů. Na všechny škody způsobené nesprávným použitím a nedostatečnou péčí se záruka nevztahuje.

Fotogalerie